Vereniging

En hoe gaat het nu?

En hoe gaat het nu?

Lieve leden,

Gelukkig staat in deze rare tijd onze vereniging niet stil! Achter de schermen gaat een aantal dingen gewoon door, zij het online en op afstand. De redactie zorgt voor digitale berichtgeving en een nieuwe invulling van de Vikingapp, de coaches houden hun jeugdroeiers in shape met gezamenlijke online trainingen, Carel checkt 2x per week onze ruimtes en spoelt de leidingen door, de materiaalcommissie neemt nieuwe boten in ontvangst(!), Dorien geeft de planten water, Reinder en de kascommissie leggen de laatste hand aan de financiële jaarstukken, Ruud maakt voortvarend als altijd de balans op van het eerste kwartaal verenigingswerk, en het bestuur vergadert 1x per week. Dat niet alles helemaal in sync is blijkt, want veel commissies hadden hun verenigingsuren van dit kwartaal nog niet bij Ruud aangeleverd. Komt allemaal goed in de loop van dit jaar, en er komen ongetwijfeld nog vele verenigingsuren bij.

Als bestuur zijn we in kaart aan het brengen welke impact de coronamaatregelen hebben op ons als vereniging. Dan gaat het om praktische, maar ook financiële zaken. Die zijn nog niet helemaal te overzien, want we weten niet hoe lang dit nog gaat duren. Maar we zullen zeker met gezond verstand kijken wat haalbaar is en wat niet. Met als uitgangspunt dat ook nu onze vereniging doordraait, en moét doordraaien, zodat we straks weer volop van start kunnen gaan. En hopelijk nog een deel van dit jaar actief kunnen zijn met wat we het liefste doen: samen roeien! Wij hebben 2020 zeker nog niet opgegeven, en lopen daar dus ook nog niet op vooruit. We hopen dat jullie ook de moed erin houden! Heb je daarvoor iets nodig van het bestuur, stuur ons dan vooral een berichtje, we staan digitaal voor jullie klaar!